NEMES - Kompleksowe Wsparcie Powypadkowe

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych klientów

OPINIE

Korzystałeś z naszych usług? Podziel się swoją opinią.

FORMULARZ DO WYSŁANIA OPINII
  * obowiązkowe

Opinie:

Chciałbym przeprosić pewnego pana, który jest przedstawicielem firmy Nemes. Bardzo się myliłem wrzucając wszystkich pracujących w takich firmach do jednego wora. Byliśmy zaskoczeni sposobem w jaki ta firma zajęła się sprawą mojego ojca a szczególnie tym, że do taty przyjechał prawnik i wytłumaczył wszystko na miejscu. Jak będzie  przebiegała sprawa karna oraz jak są załatwiane sprawy odszkodowań. Wszystko spokojnie i po ludzku. To mnie przekonało, że jednak są firmy które działają profesjonalnie i zależy im na klientach. Jeszcze raz przepraszam za swoje zachowanie podczas pierwszego spotkania i pozdrawiam całą firmę Nemes”.

Artur

To druga firma, która zajmuje się uzyskaniem odszkodowania dla mnie i rodzeństwa. Widzę znaczącą różnicę w obsłudze klienta. Przed wszystkim przyjechał do mnie prawnik pani Małgorzata, która zajmuje się moją sprawą i reprezentuje mnie w sądzie”.

Jolanta

Według mnie firma godna polecenia. Jestem w stałym kontakcie z doradcą i prawnikiem. Już po miesiącu miałam pierwsze pieniądze a po resztę idziemy do sądu”.

Krystyna

 „Szybko zajęli się moją sprawą, radca prawny do dyspozycji. Ogólnie pozytywnie”.

Michał

Ubezpieczyciel nie wypłacił mi odszkodowania za utratę wartości pojazdu po naprawie, tłumacząc że nie ma ku temu podstaw. Po interwencji prawników z NEMES zwrócono mi również kwotę utraty wartości po naprawie, bowiem jego wartość rynkowa po kolizji zmalała. Dziękuję”.

Mieczysław