Zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych klientów

OPINIE

Korzystałeś z naszych usług? Podziel się swoją opinią.

FORMULARZ DO WYSŁANIA OPINII
  * obowiązkowe

Opinie:

Serdeczne podziękowania za pomoc w uzyskaniu odszkodowania. Gdyby nie Państwa zaangażowanie nie otrzymałbym tak wysokiej kwoty. Konkretny prawnik, który doradzał nam na każdym etapie sprawy. Polecam”.

Grzegorz L.

W imieniu żony chciałbym podziękować za poprowadzenie sprawy odszkodowania za wypadek. Kontakt z prawnikiem był bardzo dobry jesteśmy zadowoleni z postępowania sprawy i w miarę dość szybko dostaliśmy pieniążki z odszkodowania na konto. Za co bardzo serdecznie jeszcze raz dziękujemy i życzymy powodzenia w innych sprawach”.

Remigiusz F.

Gorące podziękowania dla całego zespołu Nemes! Dzięki Wam udało mi się przetrwać trudne chwile bez zamartwiania o widoki na przyszłość. Szczególne ukłony dla p. Małgorzaty, która prowadziła moją sprawę – konkretna, kompetentna i kulturalna kobieta. Sama nie wywalczyłabym takiego odszkodowania”.

Krystyna B.

Jadąc do pracy rowerem, kierowca samochodu wymusił na mnie pierwszeństwo, nie zdołałem wyhamować. Uderzyłem z całej siły w bok samochodu i przeleciałem przez maskę. Na skutek wypadku miałem złamaną prawą nogę oraz rękę. Dzięki Nemes szybko dostałem pierwsze pieniądze. Wystarczyły na leczenie i codzienne życie. Po zakończonej sprawie dostałem wysokie odszkodowanie. Gdyby nie oni to sam bym odpuścił po pierwszej zaliczce. Świetny kontakt i dbałość o klienta, gorąco polecam”.

Robert M.

Zimą poślizgnąłem się na ośnieżonym chodniku, następstwem wypadku było złamanie nogi i ogólne potłuczenie. Dzięki firmie nemes uzyskałem w krótkim czasie wysokie odszkodowanie. Z czystym sumieniem polecam tą firmę. Szybko, uczciwie, łatwy kontakt z pracownikiem kancelarii. Bardzo dziękuję”.

Zenom D.

"Dziękuję firmie za uzyskanie godnego odszkodowania za śmierć mojej mamy. Niestety w pojedynkę ubezpieczyciel nie traktował mnie poważnie. Nie miałem już sił na przerzucanie się pismami z ubezpieczycielem i udowadnianiu kto ma rację". 

Mieczysław W.

Pracownicy firmy NEMES sprawnie i szybko wykonali swoją pracę. Na każdym etapie sprawy wyjaśniali mi jaki będzie następny krok. Będę polecać was mojej rodzinie i znajomym. Dziękuję”.

Wanda C.

Ubezpieczyciel nie wypłacił mi odszkodowania za utratę wartości pojazdu po naprawie, tłumacząc że nie ma ku temu podstaw. Po interwencji prawników z NEMES zwrócono mi również kwotę utraty wartości po naprawie, bowiem jego wartość rynkowa po kolizji zmalała. Dziękuję”. 

Mieczysław W.